• Hungary, Budapest
  • B2C - Customer Development / Shopper Marketing
  • Professional Job
  • Full-Time

Short description

A FrieslandCampina Hungária Zrt. a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Landliebe, Frico és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak.

Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket. Éves szinten 12,1 milliárd euró árbevételével a FrieslandCampina a világ legnagyobb szövetkezeti tulajdonban lévő tejipari vállalata.

Descrierea postului

Feladatok:

  • A dedikált partnerkörhöz kapcsolódó asszisztencia és adminisztratív feladatok hatékony ellátása az érvényes szabályozások alapján
  • A kijelölt kereskedelmi vezetők munkájának támogatása tárgyalások/értekezletek előkészítő anyagainak összeállításával, rendszeres és ad-hoc kimutatások, prezentációs anyagok készítésével
  • Promóciós tervező naprakész karbantartása, árajánlatok kezelése, árazás és annak kontrollja, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, számlareklamációk kezelése
  • Vevői törzsadatok karbantartása vállalatirányítási rendszerekben
  • Forgalmi adatok lekérdezése vállalatirányítási rendszerekből, ebből táblázatok, kimutatások készítése
  • A kijelölt terület szerződéseinek kezelése
  • A kijelölt partnerkör kezeléséhez szükséges (segéd)táblák karbantartása, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Képviselők informálása, az ő munkájukhoz szükséges adatok naprakészségének biztosítása vállalatirányítási rendszerekben

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves releváns (kereskedelmi asszisztencia, sales support) szakmai tapasztalat,
  • Az FMCG szektor / hazai láncok partnereinek- és a tradicionális csatorna működésének ismerete kiemelt előny
  • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági végzettség
  • Az aktív társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs- és elemzőkészség, proaktív, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások (különös tekintettel Excel) professzionális használata
  • Az SAP ismeret előnyt jelent

”What a thrill to have discussions with the experts, while we implement our strategy for butter. By working closely together, we create a whole new dynamic. ”

Aurelie Letortu - Marketing Manager

Posturi vacante similare