• Hungary, Budapest
  • B2C - Customer Development / Shopper Marketing
  • Professional Job
  • Full-Time

Short description

A FrieslandCampina Hungária Zrt. a magyar tejipar jelentős szereplője olyan kedvelt, ismert és vezető márkákkal a piacon, mint a Pöttyös, Milli, Landliebe, Frico és a Completa. Munkavállalóink folyamatosan azon dolgoznak, hogy kiváló tejtermékeket kínáljunk fogyasztóinknak.

Vállalatunk valódi globális szereplő. A Royal FrieslandCampina világszerte közel 1 milliárd fogyasztónak kínál egészséges, tápanyagokban gazdag termékeket. Éves szinten 12,1 milliárd euró árbevételével a FrieslandCampina a világ legnagyobb szövetkezeti tulajdonban lévő tejipari vállalata.

A job that matters

Everything FrieslandCampina does, adds up to things that matter. Our everyday work provides millions of consumers with high-quality products containing valuable nutrients, helping them to grow smarter, older and healthier. Our Business-to-Consumer team responds to people’s habits, needs and tastes. The team helps FrieslandCampina to serve customers and improve their quality of living. Aiming for things that matter gets us all in the desired mind-set: it enables us to win in the market together. Our employees around the world have a strong drive to do things that matter and are commercially obsessed with adding value to those things that matter. Moreover, they have an owner’s mind-set, empowering them to make decisions on things that matter.

Job description

Feladatok:

  • A dedikált partnerkörhöz kapcsolódó asszisztencia és adminisztratív feladatok hatékony ellátása az érvényes szabályozások alapján
  • A kijelölt kereskedelmi vezetők munkájának támogatása tárgyalások/értekezletek előkészítő anyagainak összeállításával, rendszeres és ad-hoc kimutatások, prezentációs anyagok készítésével
  • Promóciós tervező naprakész karbantartása, árajánlatok kezelése, árazás és annak kontrollja, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, számlareklamációk kezelése
  • Vevői törzsadatok karbantartása vállalatirányítási rendszerekben
  • Forgalmi adatok lekérdezése vállalatirányítási rendszerekből, ebből táblázatok, kimutatások készítése
  • A kijelölt terület szerződéseinek kezelése
  • A kijelölt partnerkör kezeléséhez szükséges (segéd)táblák karbantartása, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Képviselők informálása, az ő munkájukhoz szükséges adatok naprakészségének biztosítása vállalatirányítási rendszerekben

Elvárások:

  • Min. 2-3 éves releváns (kereskedelmi asszisztencia, sales support) szakmai tapasztalat,
  • Az FMCG szektor / hazai láncok partnereinek- és a tradicionális csatorna működésének ismerete kiemelt előny
  • Felsőfokú kereskedelmi/gazdasági végzettség
  • Az aktív társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs- és elemzőkészség, proaktív, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások (különös tekintettel Excel) professzionális használata
  • Az SAP ismeret előnyt jelent

”What a thrill to have discussions with the experts, while we implement our strategy for butter. By working closely together, we create a whole new dynamic. ”

Aurelie Letortu - Marketing Manager

Related vacancies